| mrclaust a întrebat:

Îmi poate face cineva un tutorial despre cabal... vreau sa încep pe un server privat dar nu știu nimic despre joc.

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna!
Cand iti faci cont, si vei incepe jocul vei avea un tutorial.
Sau daca vrei cauta pe Youtube!
Bafta!

| alexpr2000 a răspuns:

Pai cabal este un joc de strategie mai mult actiune, aventure, RPG
aici poti sa ti faci prieteni si sa te luptii mia de obicei cabal este la fel ca metin2 si 4 story sau poti sa incerci airrivals daca te pasioneaza avionaele e tot un fel de metrin2 dar e cu avioane e altfel sau warcraf e de adventure sau online incearca club penguin, pandanda, chobots, camppete sunt jocuri online pe net