| dragos921 a întrebat:

Imi poate spune cineva daca poti conecta laptopul la televizor? Nu la televizor vechi, voi dormi peste cateva zile la el si vrea sa ne uitam la niste filme caci are plasma, dar nu are dvd player...

Daca se poate o imagine la acele cabluri da care este nevoie... Cel care este cel mai explicit va primi funda.

Ps:El este bogat deci are posibilitati... Daca are si haine pentru cainelaughing)Va dati seama...

Răspuns Câştigător
| vader a răspuns:

Iti trebuie un cablu HDMI asta daca laptopul are iesire si TV-ul intrare HDMI.

2 răspunsuri:
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Pai ii un cablu prin care legi tv`u de laptop.da nu stiu sa explic cum aratabig grin

| thegoldenlipstick a răspuns:

Nu trebuie sa fii extrem de bogat ca sa cumperi haine catelului. Si bichonul meu are o gramada de haine si mi se pare normal sa il imbrac iarna. In legatura cu cablurile...nu ma pricep asa ca uita-te aici. Sper sa te ajute. http://www.youtube.com/watch?v=0GzaKfCtzb0