| Shenpai a întrebat:

Îmi poate spune cineva de ce nu imi mai merge cartela? Sunt client Orange(abonament) şi cam de 2-3 zile imi zice mereu "Neînregistrat în rețea" având semnal full. Nici datele mobile nu merg. Țin să precizez că factura este plătită şi telefonul nu are nimic stricat, mă refer softwer.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te la Orange. Că la ei esti client. De ce intrebi aici?

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Ne poti trimite, te rog, numarul tau de telefon, pentru a verifica si noi situatia?
O zi buna,
Orange Helper

| Zaygon a răspuns:

Vezi sa nu se fi demagnetizat simul. Du-te la un Orange shop si vezi care ii situatia.

| CinVasileeee a răspuns:

Suna la Orange si spune-le problema nu pe TPU happy

| Helios9 a răspuns:

Ai incercat cartela in alt telefon?