| Spammer a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva care dintre aceste doua unitati PC este mai buna? Va rog nu va uitati la pret. Dupa parerea mea este a 2-a dar prima este i5, iar a 2-a i3...http://www.emag.ro/compare/50

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-o sa-ti raspunda nimeni pentru ca la comparatie poti vedea numai tu care esti logat. Ca sa se vada trebuie sa dai linkul la fiecare unitate in parte.

| DuDDy24 a răspuns:

Pune linkul corect, cel pus de tine ma trimite pe pagina de home de la eMAG.
Depinde acum si de restul componentelor si ce vrei sa faci cu el. De exemplu daca pc-ul cu i3 are placa video mai buna e foarte probabil sa se descurce mai bine in jocuri decat cel cu i5.