| alex19051988 a întrebat:

Imi puteti da aplicatii TV care le pot downloada si viziona pe Yosemite si site-uri care sa mearga TV online deoarece toate site-urile care le-am gasit ai nevoie de browserul internet explorer ca sa vizionezi canalele de televiziune. Singurul site care vizionez canale TV este Digi Online deoarece am internet de la RDS. Aplicatieapentru vizionare Filme, Seriale si Anime cu subtitrare in romana este Popcorn Time https://popcorntime.io/ varianta gratuita a lui Netflix. Acuma mai am nevoie doar de aplicatie TV pentru Yosemite deoarece pentru Windows am gasit o gramada atat de site-uri cat si de aplicatii, dar pentru Mac nu am gasit aplicatii si site-uri care sa functioneze pe laptop.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Asta e, daca ti-ai luat Mac... faci mac mac!

| alex19051988 explică (pentru K0sti):

Mai bine nu raspundeai deloc decat sa fii scris acest mesaj. Eu vreau persoane care ma pot ajuta nu cei care vorbesc degeaba si critica fara rost.

| K0sti a răspuns (pentru alex19051988):

laughing Pai ai ce vroia sa-ti spun? Sa te mint? Glumind, ti-am dat raspunsul! Nu exista! Cel putin din ce stiu eu!

| alex19051988 explică (pentru K0sti):

Mai bine lasa alte persoane sa raspunda decat sa dai un raspuns care nu ma ajuta deloc.