| incandescentul a întrebat:

Imi puteti da si mie un program care sterge fisierele temporare (TEMP)? Mersi :*

Răspuns Câştigător
| fman27 a răspuns:

Http://www.paginata.com/paginata/tag/curata-temporary-internet-files

Cred ca la asta te referi.

ca sa ai o performanta mai bun. descarca ccleanup. ruleaza. curata tot.

si un sfat bun este sa defragmentezi partitiile si sa cureti unitatea de praf (cu grija), daca iti doresti performante ca la inceputul achizitionarii pc-ului.

4 răspunsuri:
| ed23tm a răspuns:

Incearca cu file destroyer
ca merge iti garantez
funad :d

| bigdady a răspuns:

Le stergi tu dai run si scrii %temp% ok si stergi tot de acolo

| Myu a răspuns:

Pai te duci in My Computer, dai click dreapta pe C sau pe D ( depinde unde ai tu instalat windowsu`; de obicei e pe C ), dupa Properties si Disk Cleanup, astepti pana apare un chenar ca asta (http://i46.tinypic.com/fy1oqp.jpg ) si bifezi si Temporary internet files si Temporary files. Nu e program, dar merge