| Schatten a întrebat:

Imi puteti recomanda niste casti audio cu bass, calitate buna a sunetului si antifonare cu exteriorul? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Ce tip (in-ear, on-ear sau over-ear)? Ce inseamna cu bass? Cauti bubuiala sau bas redat corect (calitate sau cantitate)?

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Ce bani?

| Schatten explică (pentru Costel_Alexandru_1994):

Nu foarte scumpe, pana in 150 lei, dar sa aiba neaparat antifonare cu exteriorul.

| Bacean_Gabriel_2000 a răspuns:

Daca vrei casti pentru toata urechea iti trebuie beats-soul-Sony, daca vrei casti mici Sony sunt bune si nu stiu sigur de beats-urile mici