| LoliQ a întrebat:

Imi puteti spune o programa in care as putea sa unesc citeva video sau imagini ca la sfirsit sa am un filmulet?

3 răspunsuri:
| Reznov a răspuns:

PowerPoint.Nu cred ca poate lega video clipuri dar poate lega imagini.Dupa ce le-ai lipit folosesti rotita de la maus ca sa o vezi pe urmatoarea sau pe cea precedenta. Poti pune si muzica in fundal. Orice calculator cu Windows XP il are.
Click pe:Start-Programs-Microsoft Office-Microsoft Office Power Point.
(Il folosec colegii mei la scoala ca sa faca proiecte pentru. nota 10 fara prea multa munca...Eu sunt mai clasic trag la imprimanta)

| Vladuthz a răspuns:

Windows Movie Maker s-ar putea sa-l ai in PC

| Brianariri a răspuns:

Widows Movie Maker daca nu il ai in PC descarca-l dupa net de aici
:
http://explore.live.com/windows-live-movie-maker?os=other