| Andrei_2704 a întrebat:

Imi puteti spune si mie, daca va rog, ce telefoane ieftine, pana in 600lei, cu wlan pot sa imi iau?

Si la programul buy-back de la Cosmote, accepta telefoane Zapp?

Răspuns Câştigător
| alecs89 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini S5570, Samsung i5500 GALAXY, LG P500 Optimus One, Samsung S5260 Star II. Cam astea ar fi de la Samsung. Cel mai ieftin telefon Nokia cu Wi-Fi este C5-03 care costa in jur de 700 lei. Din cate stiu eu cosmote a cumparat zapp deci ar trebui sa accepte telefoane zapp.

2 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna Andrei.
Astea ar cam fi telefoanele pana in 600 RON cu wireless pe ele: http://goo.gl/IZnhJ. Daca vrei un telefon pentru navigare iti recomand unul cu touchscreen (are ecranul mai mare si e mai usor de navigat) si cel mai indicat ar fi un smart-phone cu sitem de operare de unde poti naviga ca de pe PC printr-un browser si nu prin WAP: http://goo.gl/7dtsG.
Succes;)
P.S. Transportul e foarte rapid si gratis oriunde in tara si plata se poate face la livrare, deci nu te costa nimic in plus daca il comanzi;)

| Andrei_2704 explică:

De la Nokia mai exista si C3, dar eram curios si pentru alte variante, deoarece as dori sa imi cumpar un C3 de la germanos prin programul buy-back.