| StevieG8 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste situri de unde pot descarca drivere USB? Am cautat tot felul de programe si nu a mers niciunul.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Driverele se descarca de la producator! Ala care ti-a facut placa de baza! Greu...

| laurentiu80 a răspuns (pentru K0sti):

Eu pana acum nu am vazut drivere pentru porturile USB separat. Credeam ca sunt incluse in sistemul de operare...

| K0sti a răspuns (pentru laurentiu80):

laughing Credeai! Alta data sa nu mai crezi! Sunt incluse si in sistem, unele generice! Dar driverele le iei de la producator, de obicei sun incluse in driverele de chipset!

| laurentiu80 a răspuns (pentru K0sti):

Posibil..in cele mai rare cazuri.