| 1Q a întrebat:

Imi puteti spune un program pentru telefon(Android) cu care sa editez video-uri, in special pentru tiktok sa aiba functii basic de editare,gen cuplare,taiere,text, etc si sa fie bun, nici si sa ma lase sa salvez vide-urile in telefon fara sa ma puna sa platesc, cum e cu RUSH?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Stargoz a răspuns:

Uite aici unul, după părerea mea foarte bun care nu iti pune watermark dupa ce salvezi videoul: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.camerasideas.trimmer

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

YouCut
E o aplicatie minunata, si e si free.Eu asta o folosesc pentru TikTok

| Bot_Alin_1992 a răspuns:

Quick e un program destul de bun.

| BaltatuFlorin a răspuns:

Kinemaster

| mariamarioara4 a răspuns:

Capcut e super tare