| Liliana_Hurdea_1979 a întrebat:

Imi puteti sugera niste jocri ca ceva de genul din categoria The Elder Scrolls IV: Oblivion sau ceva, cam ca si cum ar fi BF? (De preferat pana in 2010 maxim) Ofer funda raspunsului cel mai bun cu cele mai multe jocuri!

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Http://store.steampowered.com/recommended/morelike/app/72850/?l=romanian pacat seria e acaparata de alte genuri mai poate fi fallout 3 dar are tema postapocaliptica, totusi sper ca te-am ajutat.

1 răspuns: