| mihociudenis10 a întrebat:

Imi spune si mie cineva codul de la origin fifa 13? Ca eu cand intru in online imi zice ca trebuie sa scriu un cod key.

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Iei un generator de seriale fifa 13 de pe net, dar trebuie sa platesti cu euro din telefon(trebuie completat un survey) doar asa poti obtine serialul.Nu e nimeni prost sa-ti dea serial gratis.Tot ceti dau astia cu link-uri de pe youtube nu sunt bune, in descriere au link-uri survey.Nu mai incerca sa obtii serial moca, trebuie sa platesti!

3 răspunsuri:
| marius577 a răspuns:

Pentru a accesa facilitatile online trebuie sa cumperi jocul.

| Georgemtb a răspuns:

Trebuie sa platesti