| Madalin45 a întrebat:

Imi spune si mie cineva un program de editat ca sa scap de barile negre de pe vdo? Fara Sony Vegas si fara Camtasia plz. Si daca se poate si un link, ofer funda.

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=I2T8XVvZ2Tk

avidemux descarcare http://fixounet.free.fr/avidemux/download.html
se alege de mai jos de pe pagina varianta pentru windows, pe 32 biti sau 64 biti dupa caz.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=uNdakcuPkGY
Sony vegas este un program foarte bun, mai este Adobe after effects si cinema4d, dar nu stiu daca te si descurci in celalalte doua.

| AlexCris a răspuns:

Adobe... Adobe in toata regula in special cele CC alea sunt cele mai bune.