| TaKeNN a întrebat:

Imi spuneti la programul fraps cum se pune pauza la film dar nu sa inchei filmul sa pui pauza si apoi sa ii dai sa inceapa si sa fie tot in acelasi film?Va rog am nevoie dau

3 răspunsuri:
| Jonny007 a răspuns:

Din cate stiu nu poti, trebuie sa le "lipesti" dupa in Movie Maker sau in orice program de editare video.

| alexmilan19 a răspuns:

Nu poti sa pui pauza, dar poti sa il opresti si incepi alt film, de unde ai ramas, dupa care il poti edita cu camtasia studio/movie maker/Sony vegas happy Trebuie doar sa le lipesti, gasesti tutoriale pe youtube.

| Vamvu_Florian_1999 a răspuns:

Nu se poate punewinking