| mystery00 a întrebat:

Imi spuneti si mie ce telefoane sunt mai bune ca iphone 4? infara de cele de la firma Apple (gen sa spuneti ca e mai bun un iph 4s, 5, 6 )
Ma refer ca sa mearga mai bine, sa aiba camera frontala mai buna, blit, sa nu se blocheze etc, nu conteaza ce firma e, eu vreau doar sa stiu niste tipuri de telefoane care sunt mai bune decat iph 4 deoarece vreau sa l schimb. Multumesc anticipat! Ofer fundita

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a mai zis careva, orice android e mai bun decat iphone.

| nlko a răspuns:

Samsung Galaxy S5 sau Galaxy Note 3.

Răspuns utilizator avertizat
| Galanton_Gabriel_1997 a răspuns:

Motorola moto g, Motorola moto x, Nexus 6, HTC one m8, Samsung galaxy s4 sau s5. Cam astea sunt din punctul meu de vedere. Sper ca te-am ajutat!