| 1Q a întrebat:

Imi spuneti un metin privat romanaesc unde sa ma faca Gm?

6 răspunsuri:
| mihai96alex a răspuns:

Sa fii GM e genul de treaba la car trebui sa fii platit pentru asta... nu are niciun farmec. Nu e amuzant sa faci PVP pentru ca oricum esti GM si ai cele mai bune iteme. Trebuie sa te ocupi de aranjarea eventurilor, la o ora bine stabilita, nu cand vrei tu. Vine toata lumea sa cerseasca la tine dupa yang si iteme. Este exact ca o munca, una foarte josnica. Suna bine cand te lauzi ca esti GM, dar este extrem de plictisitor.

| Clau95200 a răspuns:

Redeschid un metin, acesta numinduse metin2ianca, domeniu.ro, serverul ruleaza pe 6GB RAM, procesor 3.2 i5, banda de internet 100 mb...Totul cum trebuie doar ca trebuie neaparat sa stiu daca ai experienta macar 3 ani in metin happy

| 1Q explică (pentru Clau95200):

E veche întrebare acuma nu mai joc metin

| rarress a răspuns:

Http://www.mt2underworld.ro/ cel mai tare server de metin2 DIN LUME : STAFF MATUR, PLAYERI PRIETENOSI / RATE :Experienţă : 300%
Drop Yang : 300%
Drop Iteme : 200%
Fierar: Normala

| mihaibubu1234 a răspuns:

Salut nu cred ca exista fara sa platesti ceva sau sa dai ceva la schimb pe gratis poate daca ai un prieten. Sper ca ti-am fost de ajutor funda?

| Weakness a răspuns:

Iti sugerez metin2sun.Serverul este abia facut deci cu putin noroc si contra unei sume de 30 euro poti deveni GM.