| sssSnake a întrebat:

Imi ziceti careva un antivirus bun, care sa aiba in el si defragmentare is alte optiuni, si de preferabil daca ar fi free. Un exemplu tuneup... ala l-am avut numa ca nu mai imi mere. Daca puteti sa imi dati si linkul de unde il pot downloada dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Black a răspuns:

Nu exista antivirus bun si antivirus rau... toate sunt la fel de bune daca au update-urile la zi si daca nu le dezactivati happy
Un antivirus e bun pentru ca iti consuma mai putin din resurse, sau pentru ca are in plus protectie email sau pentru ca are firewall...
daca vrei un antivirus+link scanner care consuma si putine resurse si isi face si treaba iti recomand avg free happy (vorbesc pentru ca ma ocup si cu hack printre celelalte activitati xD )
Succes

PS. pentru avg dai un search pe google happy pentru ca e primul link

11 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Tuneup nu e antivirus! Incearca si tu ccleaner pentru curatarea pc-ului si defrageler pentru defragmentare, iar ca antivirus free iti recomand avast, avg sau avira!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Cel mai bun este BitDefender.

| Fredie a răspuns:

Solutiile dedicate sunt cele mai bune. ca si antivirus iti recomand Kaspersky. Pentru intretinerea sistemului iti recomand CCleaner, este un utilitar foarte bun si gratuit. Bafta!

| Black a răspuns:

Scuze... am uitat sa precizez ca pentru defragmentare si alte de astea ai optiuni la windows. sunt si programe ca cc cleaner sau regcleaner dar e foate posibil sa te trezesti ca nu iti mai merg unele si altele happy so... avg free tongue
Succes!

| scumpikkk a răspuns:

Http://www.scanwith.com/download/Norton_AntiVirus.htm
cel mai bun NORTON, ti-am dat link-ul mai in sus, o sa te ajute sigur, pe mine m-a ajutat am avut trojan si malware imi era plin laptopul dar cu ajutorul lui nu mai am nimic virusi :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaspersky internet security 2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avast e bun pentru ca consuma putine resurse si detecteaza virusi usor.Mai instaleaza un program gen advanced care security si nu ai probleme( n-am schimbat windowsu de un an cu aceste programe).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avira antivir

| fsdfsd a răspuns:

Avast

| anooonim a răspuns:

Eu zic AVG 9 free e pe www.softpedia.com