| adytzoi a întrebat:

Important. Am gasit azi o extensie foarte misto pe net si am zis sa va anunt. Extensia este pentru Google Chrome si se poate descarca de aici
https://adblockplus.org/en/chrome
Am vrut sa o fac cunoscuta deoarece este singura aplicatie de acest fel care blocheaza DOAR reclamele(pana acum). Spor la navigat!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

O stiam deja, mersi oricum de pont,o folosesc de mult la mozilla, daca ai tune up in calculator si "rezolvi" din "problemele si saturile" din el, o sa vezi ca unul din ele reprezinta instalarea adblock pluswinking