| Claudia_3811 a întrebat:

Imprimanta Canon MP250 este buna? http://www.productwiki.com/upload/images/canon_pixma_mp2 50_1-400-400.jpg

Rezolutia 4800x1200 dpi este mare?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a te edifica intra aici: http://www.shopmania.ro/......tarii.html si vezi comentariile celor ce o folosesc. Este o rezolutie buna.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu-ţi lua Canon orice-ar fi!
Indiferent de caracteristici, cartuşele, resetarea şi reumplerea lor sunt un veritabil coşmar.
Sunt "veteran" în mătrăşit imprimante şi tocmai am muncit vreo 7 ore ca să resetez un nenorocit de Canon Pixma Mp190. Ceva-mi spune că Mp250 nu e mai breaz.
Ia-ţi ce vrei tu de la HP că au cartuşele foarte permisive, fără cip şi uşor de reumplut.
Spor!

| iulyan a răspuns:

Pai gandeste daca o sa folosesti des scanerul sau cat de des scoti foi.ca depinde si de ce cartuse folosestetongue.eu am iP1900 si cartusul original costa 190 RON.cam asa sunt si ale tale si un umplut pentru. negru costa 40 RON si 50 pentru. color. daca stii sa-ti incarci singur merita (asa fac eutongue) si nu costa mult cernealabig grin. dar gandeste-te cat de des o sa o folosestiwinking

| rydell a răspuns:

Iti vand eu o imprimanta Canon MP250, noua, cu garantie si factura, la 180 Ron, daca te intereseaza, iar raspunsul e ca-i foarte buna, poate un pic galagioasa, dar face niste copii super, pe bune...