| TiggerO a întrebat:

In calculator imi erau ocupati 50 GB de nu stiu ce. Am gasit un folder de 50 de GB si l-am sters. Am sters si din cosul de gunoi. Dar problema nu s-a rezolvat gasind inca un foder de 50 de GB care cu ceva timp ininte cu ii avea pe acesti 50 de GB. L-am sters si pe acesta dar nu au disparut. La mine partitia C: are 75 GB deci e imposibil sa am mai multe foldere care sa ocupe 50 GB Deci ce problema este? Cum sa o rezolv?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fa o curatare a partitiei C, o poti face cu Disk Cleanup, intrand prin All Programs/Accesories/System Tools. Dupa aceea da si o defragmentare a partitiei cu Disk Defragmenter, il gasesti tot acolo.
Curatarea si defragmentarea se mai pot face si cu 2 programe gratuite de la Piriform.com, respectiv CCleaner si Defraggler. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai un virus care ocupa spatiul marind sau multiplicind niste fisiere? Fa scanari cu mai multe programe. Recomand Dr. WebCureIT dar nici el nu vede totul, de asta spun mai multe.