| SoraluiMartyMartinaMartinuca a întrebat:

In ce luna sunteti nascuti? Dau funda cine i in aceeasi luna ca mine.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sora dc ai pus intrebarea ast stupida? Da ma rog eu sunt nascuta in noiembrie 1995.

17 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Decembrie

Răspuns utilizator avertizat
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ca raspund la o intrebare.de acest gen.dar na. August. laughing mai precis pe 14

| Monicaツ a răspuns:

Mai

| dandelion a răspuns:

În noiembrie!

| Simona a răspuns:

Iunie happy

| LLLLLLLL a răspuns:

Septembrie

| lylo a răspuns:

August love struck

| Marialy a răspuns:

Iulie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a durat nasterea un an intreg, iar mai ieseam, iar mai intram, asa ca am toate zodiile, funda!?!batting eyelashes

| AnaisC a răspuns:

Octombrie
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Bylok a răspuns:

Ianuarie :d

| Poison0fL0v3 a răspuns:

Septembrie! :d

| Esm a răspuns:

Iuliesmuglove struck

| ScOrPiOnU10 a răspuns:

Sunt nascut in noiembrie 1995

| yonela_4532 a răspuns:

Martie

| SoraluiMartyMartinaMartinuca explică:

I dau fundita sorei mele ca ea e in aceeasi luna ca mine s in acelasi an! Pakat ca nu v-ati dat seama Lora avea dreptate va pacaleambig grin rolling on the floor wave