| Gumã a întrebat:

In GIMP 2 pot face ceva de genu' http://i.imgur.com/P6IWm.jpg
Adica restul pozei sa ie alb'negru si ce selectez eu sa aiba culorile originale.

Răspuns Câştigător
| PinguinuL a răspuns:

Da poti!
online chiar
www.picnik.com
adaugi poza de la tine din pc
si dai le "effect" după aceea
si sunt mai multe acolo nu mai stiu sigur care e optiunea aia dar gasesti tu.
optiunea e asa :
se face toata pzoa alb negru si iti da un cerculet mic cu care stergi acel alb negru din anumite zone :D
si cand ai terminat dai "apply"
;;)

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poti sa faci si in Paint ceea ce vad eu pe tricou! Desenul alb negru si colorezi ce vrei tu!

| Gumã explică:

Dar in poza, asa era tricoul.Dar pot face ceva de genu.De exempluam un tricou cu un iepure rosu si tricoul e portocaliu cum il fac sa ramana doar tricoul asa.Pot?=