| Smileee a întrebat:

In GTA VC [Vice City]... este aeroport? si daca da. unde?

intrebare cam stupida doar ca azi mi l-a dat un vecin si nu ma prea stiu big grin...

4 răspunsuri:
| Domyno a răspuns:

Este, in al doilea oraswinking, undeva in Sud

| iuli a răspuns:

Am cautat pe google si pare a fi un joc. Pentru mai multe informatii intra aici: http://en.wikipedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto:_Vice_City

| CRC98 a răspuns:

Da exista uitate la mapa si e in coltul din jos stanga acolo este sunt doua lini paralele si o secanta cam asa ar semana.
Dar nu poti sa conduci avioane!
Iti recomand GTA San Andreas.

FUNDA?

| Al3xIT a răspuns:

Dami add si iti spun exact pe unde sa o ei sa ajungi la aeroport Al3xIT@yahoo.com
am jucat toate GTA si mai stiu asa