| anonim_4396 a întrebat:

In Microsoft word daca dau space imi apare un semn, nu stiu de ce
please trebuie sa scap de el

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Daca semnul de care zici e un punct, in bara cu iconite, linga tab-ul cu dimensiunea zoom-ului in principiu, este un semn ca doua bete verticale paralele si un guguloi lipit de batul din stanga in partea de sus (seamana cu semnul lui pi de la mate), apasa pe el si ar trebui sa-ti dispara, sper ca de asta vorbesti. se foloseste sa vezi daca ai lasate doua sau mai multe spatii intre cuvinte, sau sa te orientezi cate ai lasat in cazul in care trebuie sa lasi mai multe in mod simetric intre mai multe cuvinte.