| M96 a întrebat:

In momentul in care conectez aparatul foto la pc, nu pot sa vad nici o fotografie, nu stiu de ce, sau care este cauza, nu-mi arata nimic. O idee?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dar macar iti deschide fisierele din aparat? Daca da si nu arata nici o poza nu stiu ce sa zic. Daca nu inseamna ca e problema cu intrarea de la usb. Incearca la alt pc.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Instaleaza softul pentru aparat! Nu stiu ce aparat foto ai... dupa restart ar trebui sa functioneze!

Răspuns utilizator avertizat
| Macovei_Dragos_1997 a răspuns:

Nu fratilor nu e asta poate nu ai driverul aparatului foto de aia nu iti arata nimic.
Practic iti arata folderele dar spune ca sunt goale.

| M96 explică (pentru Macovei_Dragos_1997):

L-am instalat si nu are nici un rezultat benefic.