| sltlp a întrebat:

In reteaua Orange, cum imi pot afla numarul de telefon fara sa apelez un alt numar?

Răspuns Câştigător
| alexandra_1532 a răspuns:

*100#.contul meu si nr meu de telefon

13 răspunsuri:
| Catalina_6831 a răspuns:

Doar apeland 222

| motherfucker a răspuns:

Sau da si tu un beep la cineva. De ce nu ai vrea sa apelezi alt numar atata timp cat vrei sa iti afli numarul de telefon?

| emima a răspuns:

Apeleaza 222 si iti zice care e nr tau de tel

| Loca a răspuns:

Scrie pe cartonul ala in care era pusa cartela daca nu vrei,
pentru a afla numarul de cartela Pre Pay pe care il ai, apeleaza gratuit 222 de pe aceasta cartela si urmeaza pasii indicati.

Mai exact apasa tasta 2 pentru a reasculta numarul tau de telefon Orange.

| Monoranu_Remo_1993 a răspuns:

Suna la *100#, contul meu, si afli nr

| Ionescu_Andreea_2000 a răspuns:

Apeleaza de pe telefonul tau la 222 si fa ce iti spune robotu

| sltlp explică (pentru Ionescu_Andreea_2000):

Realizezi... ca din 2011, de cand e intrebarea, am aflat totusi big grin

| Pricked a răspuns (pentru sltlp):

Nu, nu cre că realizează.
Las-o acolo, în lumea ei.

| Jesus_Michaela_1982 a răspuns:

Cum îmi pot afla numărul de telefon

| CoSTix a răspuns:

Păi la mine nu merge sa apelez 222.Care e problema?

| Erika_Andras_1983 a răspuns:

Cum pot afla care este numarul meu de telefon?

| Laur_Jrr_1995 a răspuns:

Cum imi pot afla numarul de Orange... va rog răspunsuri

| Dimitrov_Vladimir_1969 a răspuns: