| Mirkutza99 a întrebat:

In telefonul meu care este un S3 mini nu este instala absolut nicio aplicatie deoarece le.am sters pe toate din lipsa de memorie insa cand incerc sa imi instalez una noua de pe google play imi spune ca nu am suficient spatiu desi la setari sugereaza ca mai am 600 mo liberi. Mentionez ca de curand am atasat un card de memorie de 1 gb dar fara folos. Ce trebuie sa fac pentru a putea descarca macar o aplicatie? Funda va rog ajutati-ma in rezolvarea acestei probleme!

1 răspuns:
| CristiChristian1999 a răspuns:

Adaugă din nou contul google sau încearcă sa ștergi datele la magazin play