| taniaivan a întrebat:

In ultimul timp am avut probleme cu FB, desi schimb parola odata pe saptamana sau de cate ori este cazul.Se pare ca ele vor continua si drept confirmare am vazut ca mesajul trimis unei persoane a fost citit... fara ca pesoana respectiva sa fi accesat contul sau Mess-ul colegat cu FB! Ce se intampla sau ce sfaturi imi puteti da?

2 răspunsuri:
| Nede a răspuns:

Incearca sa fii mai coerenta in exprimare. Nu are cum sa apara ca mesajul a fost citit fara ca acesta sa fie citit. Deci nu esti nicio eroare.

| bogdanrvd a răspuns:

Nu știu. Nu am patit niciodată asa ceva, te sfătuiesc sa iti dezadezactivezi contul si sa iti faci altul folosind o noua adresa de email, confirmând contul printr-un numar de mobil. Nu ar trebui sa ai probleme.
Accepta cat mai multe persoane pe care le cunoști.