| Catalin_1945 a întrebat:

Intentionez sa imi achizitionez un expresor electrolux EEA260, vreau sa il folosesc cu cafea macinata dar pe site-ul producatorului la specificatii imi scrie asa cafea măcinată care este presată şi sigilată ermetic între două straturi fine de hârtie de filtru, intrebarea mea este trebui sa cumpar si hartia de filtru mereu sau pot sa folosesc si fara, multumesc

1 răspuns:
| fosnet a răspuns:

Marca e ok, doar ca acest model e prea silentios; cauta un model maicomun, cumva...