| costymaximus a răspuns:

Poti vizita si aici http://www.twister.ro/
dar mai bine il faci din bucati, uite un sfat cum www.videotutorial.ro/? p=1268

| m4them4tic a răspuns:

Recomandat e sa iti faci un sistem pe bucati. Dar daca doresti unul dintre cele 3, cel mai performant e http://www.emag.ro/......hz-3gb-320 gb-g100-512mb--pSerioux_ExplorerV3

De precizat e ca cele 3 sisteme nu sunt potrivite pentru un gaming performant deoarece duc lipsa de placi grafice potente.
Iti poti lua acel sistem de 800 de roni si din banii ramasi sa cumperi o placa grafica.

cristian
| cristian a răspuns:

Viziteaza si www.pcgarage.ro sunt cu mult mai seriosi decat cei de la emag...

| TDT a răspuns:

De acord cu cristian. Lucrez cu pcgarage inca de cand erau o firma minuscula intr-un sediu cat debaraua, am comenzi de aproape 1 miliard pana acu si nu am avut niciodata vreo problema cu ei, nici la calitate, nici la servicii, nici la garantie. Asa ca si eu iti recomand sa-i vizitezi, au cele mai bune preturi din tara.

| charlie the alien explică:

As vrea sa mai stiu daca de la al treilea PC adica Ion procesorul e bun, adica Atom A230. E bun? nu zice nimic de frecventa, e recomandat pentru gaming? pretul mi se pare convenabil la Ion, dar nu stiu ce sa zic, e cam mic, nu ar putea sa se supraincalzeasca si chestii de-astea?

| charlie the alien explică:

Am cautat pe pcgarage da n-am gasit decat 13 PC-uri

| littlelogo a răspuns:

Introdu codul voucher-ului PC Garage F7VWWNVD
inainte de finalizarea oricarei comenzi pe www.pcgarage.ro
si obtii imediat o reudcere la produsele din cosul de cumparaturi. ~Voucherul nu expira deci il poti nota pentru a-l avea la indemana la urmatoarea comanda. Spaer sa te ajute :) Bafta la cumparaturi