| SweetThings a întrebat:

IPad VS laptop...argumente.

Răspuns Câştigător
| Andrei8805 a răspuns:

IPad-ul este micut, dar nu iti permite sa faci tot ce faci pe un laptop. Vezi ca au aparut la ASUS parca niste laptopuri cu ecran rotativ ( 180 grade) care are si touch-screen si tastatura. Arata bestial si este micut ( l-am vazut in Carrefour). Ajunge la pretul unui Ipad, dar mult mai performant decat acesta si mult mai versat atunci cand ai de facut ceva cu adevarat serios, nu doar stat pe fb, sau messenger.

4 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Sunt doua lucruri total diferite :
-daca vrei performante -laptop
-daca vrei un player portabil-ipad
Eu votez cu laptop. Succes

| edamelda a răspuns:

Eu zic laptop adica totusi iti foloseste mai mult decat i padul

| Alcs a răspuns:

Salut eu ti-as recomanda un laptop pentru ca pe laptop poti face ori si ce fata de tableta pe care in afara de internet si mess nu prea mai faci altele dar acum depinde la ce il/o folosesti happy