| florymee12 a întrebat:

Iphone 6 apare in Romania in aceeasi zi in care se lanseaza? adica 15 septembrie?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dureaza 1-2 luni pana ajunge si la noi

| Robieski a răspuns:

In Romania daca se lanseaza dupa o luna- doua dupa lansarea oficeala atunci e supert ok laughing

| Levelstar a răspuns:

Cand va fi lansat iPhone 6

iPhone 6 ar urma sa fie lansat de Apple pe 9 septembrie, conform unor surse, insa data nu a fost inca confirmata oficial.

| MirelusRoxi a răspuns:

Mai dureaza ceva pana agunge in Romania, la un pret destul de ridicat, cred eu happy

| ibogdan97 a răspuns:

Nu, dupa lansare mai dureaza pana ajunge si in magazinele din Romania.