| anonim_4396 a întrebat:

Joc csgo si dintr'o data mi'au scazut fps'urile. Inainte aveam 200 -200+ si acum mai am 59-100.Din ce cauza sa fie? Ar trebuii sa schimb windows'ul?

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Din cauze necunoscute!

| Robert1989 a răspuns (pentru K0sti):

Hai ia'o asa usor in fata tu, numai glume pe capul tau

| K0sti a răspuns (pentru Robert1989):

Pai daca tu crezi si nu numai tu, ca noi suntem Mama Omida si clarvazatori...

| HuShEr a răspuns:

Ce pc ai ma intereseaza configuratia. verifica driverul placii video si daca asta nu ajuta schimba totusi windowsul

| Robert1989 a răspuns (pentru HuShEr):

Http://www.altex.ro/......ddr5-linux Am pc ul de aproape 1 an.

| HuShEr a răspuns (pentru Robert1989):

Din ce mi-ai dat tu nu zice ce placa de baza ai. totusi cauta ce placa ai si trebuie sa existe un soft pentru teste de la producatorul respectiv. de exemplu eu am HP uefi self tests. fa o scanare si softul respectiv iti va spune exact ce nu merge bine

| Tudor_Mihai_1996_PiEp a răspuns (pentru HuShEr):

Imi poti spune un soft pentru placa de baza asrock fm2a75m-dgs?

| bogdan1319 a răspuns:

Daca ai 2 hard-disk-uri, incearca sa mai eliberezi memoria din C:. Pune pe un stick sau CD antivirus AGV before startup, iar cand pornesti calculatorul apasa o tasta imediat dupa ce s-a pornit ca sa intri in sistemul Ubuntu iar de acolo da Run la antivirus de pe CD/stick. S-ar putea sa virusi sau drivul C: sa fie prea plin

| Robert1989 a răspuns (pentru bogdan1319):

Nu e plina memoria C, si oricum cs 'ul il am in memoria E ..Cred ca o sa schimb windows ul sa vad daca merge asa