| Spoorky a întrebat:

Joc samp si acum am crash si nu pot juca nici 1 minut ajutati-ma cum scap de crash dau funda + vote

2 răspunsuri:
| KungFuBoy a răspuns:

Salut,eu cand am inceput sa iau crash am schimbat crack-ul si a mers asa ca incearca sa schimbi crack-ul si vezi daca merge uite un link aici:http://www.mediafire.com/? 0wye00dvtjm
Daca tot nu merge reinstaleaza gta-ul...
Hai salut

| Mariandead a răspuns:

Crashul este de la pc asta inseamna ca pcul nu mai proceseaza bine si iti da crash este ca si cum ai vomita tu nu poti sa te abti si vomiti ai inteles