| Ionut_Dan_1995 a întrebat:

Jocul DayZ merge indiferent de calculator si de procesor si memory si absolut tot? Dau funda raspunsului bun dar sa mai fie si altele asemanatoare big grin Rapid

2 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Nu....lista de cerinte minime si recomandate http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=4843&game=DayZ

| awspam a răspuns:

Deci daca intrebai daca jocurile ce se jucau pe sega sau pe terminator prin ani 90-95 merg mai bine pe pc puteam sa iti spun ca da normal pentru ca pe atunci nici memorie de 100 de mega nu exista darmai placa video, dar cand vorbesti de un joc aiurea de nu sti nici tu de el n-am idee si nici nu cred ca priveste pe cineva, probabil merge dar pe un pc nu tarci