| bogdan324 a întrebat:

Jocurile merg mai bine pe android 2.3 decat pe 4.0?

3 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Nicidecum. Versiune android mai mare, rezulta mai putine buguri si glitchuri... Conteaza sa suporte telefonul tau acea versiune de android fara sa sacadeze. Ma gandesc ca daca ai 2.3 ai un telefon asemanator in putere cu Samsung galaxy S1 sau mini...

| GrepolisKing a răspuns:

Merge cam la fel
numai ca pe 4.0 se misca doar un pic mai repede

| ad3w5ewbpwte3st a răspuns:

Depinde de telefon (pentru ca poti sa schimbi rom-ul de la 2.3 la 4.1) si de joc (unele aplicatii se misca foarte greu pe 4.0 - din cauza compatibilitatii scazute; cam cum a fost la inceput cu windows 7 ).
Sper ca am fost de folos happy