| andeeutzyka a întrebat:

Ke programe de facut filme care sa le suporte youtube, stiti?

3 răspunsuri:
| Flash a răspuns:

MediaCoder, din cate stiu e si gratuit, convertesti filmele in ce format si cum vrei tu.

| βÚβÚ a răspuns:

--Movie Maker ( pentru incepatori, are cateva efecte dragute, poti face mai mult slideshowuri si nu numai... Nu trebuie sa il instalezi, il are windowsul).
--Sony Vegas 6, 7, 8, 9.(este pentru pro, dar cu cateva tutoriale poti invata repede happy are mai multe efectewinking )

Sper ca te-am ajutat! Pupici :*

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Proshow gold sau movie maker sunt bunicelewinking