| lexualex11 a întrebat:

Kon'nichiwa TPU big grin, am o noua intrebare, pe forumul la AnimeKage cand apar stiri noi apare si un cerc galben si eu am o groaza pentru ca nu am mai intrat de 1 an pe forum si acum nu stiu cum sa fac sa dispara mai repede, acele cerculete dispar cand vizitez topicul unui subiect dar am o groaza de vizitat si mor de plictiseala acum intrebare este: Cum fac sa dispara mai repede?

Răspuns Câştigător
| Tudor1982 a răspuns:

Uite aici raspunsul http://www.youtube.com/watch?v=TBpr2XbLWHM