| TicTacZero a întrebat:

La aceasta intrebare vreau sa raspunda doar cei care au telefon de 4, 3 inch (ex: Galaxy S2, Utok 430Q etc.).
Puteti scrie cu o singura mana mesaje pe cei 4, 3 inch?

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Ce intrebare rolling on the floor
Eu am note 2 care are 5, 5 inch si scriu cu o mana fara nici-o problema si nu am mana foarte mare sau groasa, am mana normala laughing))
Daca stii sa tii un telefon in mana e ok, daca mananci in timp ce scrii la telefon sau esti murdar pe maini sau nu esti in stare sa tii 100g in mana atunci normal ca scapi telefonul.
Ia-o logic, de ce telefoanele au diagonala pana in 6 inch? s-au invetat si tabletele de 10, 1 inch.
Pentru ca 6 inch e maximul de dimensiune care poate fii utilizat cu o singura mana.

| sltlp a răspuns:

Realizezi ca nu are treaba diagonala, ci cat de mare e mana? http://2.bp.blogspot.com/......ry+008.JPG

| RaduTN a răspuns:

Depinde cât de mare ai mâna, dacă o ai normală poţi scrie lejer.