| Pufoşeniee a întrebat:

La cate cereri de prietenie (pe facebook) neacceptate sau neanulate nu ii mai lasa pe ceilalti utilizatori sa iti trimita alte cereri? Eu am 60 de cereri si obs la unii ca daca le trimiti iti spune ca "scuze da asta a primit prea multe cereri de prietenie".

2 răspunsuri:
| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Păi îi mai lasă pe ceilalţi utilizatori să mai trimită cereri.Şi în legătură cu "scuze da asta a primit prea multe cereri de prietenie",aici se întâmplă numai la vedete, aui prea multe cereri de prietenie, iar multe cereri de prietenie înseamnă 200-300.
Succes.

| Athem a răspuns:

La 60