| nutuxcristian a întrebat:

La ce ajuta Adobe Flash Player?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Adobe Flash Player este o extensie pentru a rula aplicatiile de pe internet in browsere sau jocuri facute in Flash Professional. acestea pot fi playere audio/video, animatii, jocuri etc.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe langa el se mai foloseste si Adobe shockwave player altfel nu se vad videoclipurile.

| Cr1st1ii a răspuns:

Te ajuta la vizonarea unor aplicati de tip gif. http://ro.wikipedia.org/wiki/Adobe_Flash

| andreicaia99 a răspuns:

Te lasa sa vizionezi videouri sau sa te joci pe net

| Draaaaven a răspuns:

La jocuri

| Stefan_Gavrila_1990 a răspuns:

Sa il vedem pe salam pe youtube,

| Pingu69 a răspuns:

Adobe Flash Player ajuta sa poti sa vizualizezi videoclipuri de orice fel in special pe net