| Mariuss32 a întrebat:

La ce ajută un mousepad?

Răspuns Câştigător
| wolfrep123 a răspuns:

Salut Mariuss32.
Un mousepad te ajuta la viteza mousului(sa alunece mai bine)
Nu multi oameni mai folosesc mousepad

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Mousepad-ul este o bucata de material(silicon de cele mai multe ori) ce ajută să protejezi de exemplu masa și previne distrugerea acelor piciorușe ale mouse-ului.Acele piciorușe(4 la număr) dacă se rupe una din ele mouse-ul nu se va mai putea controla cum trebuie.Succes

| mariusmac85 a răspuns:

Salut mousepad-ul poate fi ori din plastic ori din cauciuc si e acela care pui mouse-ul pe el sa nearga mai bine ca poate ai observat cand tii mouse-ul pe masa nu aluneca bine si sageata pe monitor iti face fite
Sper ca am putut sa-ti fiu de ajutor
Mariut

| PisiGirlForYou a răspuns:

Buna.
Mouse-ul aluneca mai bine si nu risti sa zgarii masa.