| DarkShina5566 a întrebat:

La ce foloseste Microsoft Acces? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CartoonN a răspuns:

Urat de tot acces-ul laughing)
Pai uite un exemplu concret,poti creea o baza de date pentru o biblioteca,unde iti treci toate cartile, in functie de autor, titlu, numar, raftul pe care o asezi si alte detalii...asta ca sa o gasesti mai usor in momentul in care o cauti.

1 răspuns:
| mrblizz311 a răspuns:

Microsoft Access este un program pentru crearea și administrarea unei baze de date relaționale, produs de Microsoft, care face parte din suita de programe Microsoft Office.