| DarkShina5566 a întrebat:

La ce foloseste site-ul LinkedIn? Am vazut ca multi oameni isi fac cont acolo? Se aseamana cu facebook-ul?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

La fel cum zicea și sltlp este o rețea de socializare dedicată sectorilui buisness, deci dacă nu te încadrezi în sector(la fel ca mine) este inutilă. Citește aici:
http://www.linkedin.com/about-us
Succes

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Linkedin este mai degraba o retea de socializare dar pe plan profesional daca as putea spune. Adica locuri de munca, pregatire etc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Linkedin e o retea profesionala. Linkedin e ca un CV pe care il actualizezi mereu