| anonim_4396 a întrebat:

La ce nr. trebuie sa apelez ca sa aflu cat credit mai am, in reteaua vodafone?

Răspuns Câştigător
| alex2009 a răspuns:

*123#

11 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

*123#

| Sebby_6032 a răspuns:

La *123#

| cretudaniel99 a răspuns:

*123#-Aflare credit Vodafone

| Mellie00 a răspuns:

*123# daca esti pe cartela iti apare direct, daca esti pe abonament primesti prin mesaj!

| ριтιquтss a răspuns:

Ca sa afli cat credit mai ai in reteaua Vodafone trebuie sa apelezi la urmatorul numar: *123#.
La revedere!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Valy1106 a răspuns:

*123# si iti apare creditul disponibil

| Antogirl a răspuns:

Salut.Ca sa aflii cat credit ai trebuie sa apelezi la :*123#
Sper ca te-am ajutat. fundita?

| RaaZ a răspuns:

*123# baftawinking

| Miere_9997 a răspuns:

*123#