| Mytzyca a întrebat:

La facebook cand dai click pe numele unui prieten iti apare acolo: friends, family... de unde pot sa fac si eu asta cu family? dar nu sa imi fac grup. mersi dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe facebook ->click pe Profil ->Modificare profil->Prieteni si Familie (in stanga)-> aici modifici cum vrei tu la stare, familie, prieteni si apoi click pe Salveaza modificarile.
Bafta!

1 răspuns:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

E greu tare, trebuie sa ai mai mult de 1 neuron sa faci asta! Nu te vad in stare!