| IoanaCristina2000 a întrebat:

La facebook mi-am salvat parola.Ce pot sa fac ca sa nu mai fie salvata?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sterge datele de navigare din browser.Inclusiv parolele.Dar mi-e teama ca, mai tarziu, ai sa ne spui ca ti-ai uitat parola(nu ai fi prima de pe site)si nu stii cum sa o faci.Mai bine las-o asa.

| d33a15 a răspuns:

Sterge cookie-urile

| asunaaa a răspuns:

Te duci la history apoi la clear browsing data, dai setarile sa stearga toate parolele, dai sa le stearga from beginig of the time si gata, dai pe butonul cu clear browsing data si gata...

| AmNevoieDeUnRaspuns a răspuns:

Daca folosesti google crome este cel mai simplu... Te duci la setari-> scrii la cautare (search),, parole"-> o sa gasesti asta
,, Oferă salvarea parolelor web. Gestionați parole salvate"
Acolo gasesti toate site-urile pe care te logheaza automat

| GeorgeAl a răspuns:

Daca o schimbi nu o sa mai fie salvata.