| anonim_4396 a întrebat:

La galaxy s3 pot sa pun ca ton de apel doar O PARTE dintr-o melodie? Nu imi place inceputul si vreau sa pun vreo 10 secunde din melodie. FUNDA

Răspuns Câştigător
| roon99 a răspuns:

Descarca-ti de pe magazin play "Mp3 Cutter" si selectezi din melodie ce parte vrei tu si cat timp vrei sa fie, apoi o selectezi ca ton de apel. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| daria2014 a răspuns:

Pai daca ai manual de functionare a telefonului poti sa cauti acolo dar daca nu poti sa te duci la un magazin Orange si sa intrebi

| Anonima29071 a răspuns:

Descarcă o aplicație unde să "decupezi" melodia de unde o vrei, pana unde.