| terminator_7004 a întrebat:

La iphone 4 facetime merge doar cu wifi? adica nu pot sa folosesc facetime cu internet 3G? Intrebarea este adresata celor care au iphone 4 sau celor care se pricep. Va rog nu dati raspunsuri tampite. Multumesc mult.

2 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Salut! Functia merge si pe abonamentul de date 3G, merge si pe wi-fi cu telefonul in airplane mode. Daca nu te descurci da-mi un mesaj si te ajut.

Salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa poti cu 3G trebuie sa ii faci JAILBREAK si sa iei MyWi 3G dupa cydia happy!